Golf

120 dönüm arazi üzerinde uluslararası standartlarda kurulan Bodrum Golf & Tenis Kulübü 9 çukur golf sahasıyla golf hizmeti vermektedir. 9 çukur olarak dizayn edilen sahada farklı tee seçenekleri ile 18 çukur golf oynanabilmektedir. Golf sahası beş tane par 3 , dört tane par 4 toplam 31 pardan oluşmaktadır. Ayrıca 10 kişilik driving range bölümü, putting ve chipping antrenman bölümleri bulunmaktadır. Golf sporunu öğrenmek ve geliştirmek isteyenler için golf dersleri eski golf milli takım oyuncusu ve federasyona bağlı golf eğitmenleri tarafından verilmektedir. Golf derslerini tercihe göre paket halinde, grup dersi ya da tek yarım saat olarak alabilirsiniz. Ayrıca Kişiye özel course management dersleri de verilmektedir. Rezervasyon için resepsiyona başvurunuz.

Palmarina

Bodrum'un gözdesi Yalıkavak'ta yer alan Palmarina, restoran, alışveriş ve etkinlik alanlarını birarada sunmaktadır. Otelimize sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Palmarina'da yapılan etkinliklere katılım ve ulaşım rezervasyonları için lütfen resepsiyona başvurunuz.

Tenis

8000m2 arazi üzerinde, biri kapalı 5 adet toprak kort bulunmaktadır. Bütün tenis kortları özel aydınlatmalı ve uluslararası standartlardadır. Bir adet merkez kort bulunmakta ve her kortun özel seyir alanı bulunmaktadır. Tenis sporunu öğrenmek ve geliştirmek isteyenler tercihe göre paket halinde, grup dersi ya da tek 45 dakikalık ders alabilmektedirler. Rezervasyon için resepsiyona başvurunuz.

Surf

Muhteşem rüzgarı, masmavi denizi ile bütünleşen Gündoğan koyunda, windsurfun tadına varabilirsiniz. Rezervasyon için resepsiyona başvurunuz.

Wine Tasting

Bodrum'un olağanüstü ikliminde, Gökova ve Mandalya körfezleri arasındaki rüzgâr koridoru üzerinde yer alan 165 dönüm arazi üzerinde kurulu aile çiftliğinde geleneksel yöntemlerle hazırlanan lezzetleri yaşamak, doğanın keyfini çıkarmak isteyenler için şarap, zeytinyağ ve lezzetli reçelleri tatmak isteyenlerin tercih edeceği bir gezi. Rezervasyon için resepsiyona başvurunuz.

Tekne Turu

Misafirlerimizin isteği üzerine günlük tekne turlarına katılım rezervasyonları ve detaylı bilgi için resepsiyona başvurunuz.