Marisol Patisserie

Marisol Patisserie Gündoğan koyunun muhteşem manzarası eşliğinde, zevkle dekore edilmiş Marisol Patisserie'de birbirinden lezzetli pastalar, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, dondurma ve içecek çeşitleri sunulmaktadır. Misafirlerimizin siparişi üzerine özel günler için pastalar hazırlanmakta; 5 çayına özel hazırlanmış tatlı ve tuzlu çeşitlerimiz ile Gündoğan beldesine farklı bir soluk getiren Marisol Patisserie aranan ve keyifle zaman geçirilen bir mekan haline gelmiştir.

Marisol Bar

Otelimizin restoranında bulunan barımızdan, deniz keyfi yapan misafirlerimize gün boyu içecek servisi yapılmaktadır. Zengin içecek menüsü ile sıcak yaz günlerinde misafirlerini farklı lezzetlerle serinletmektedir.

Serpme Kahvaltı

Özenle hazırlanan serpme kahvaltı tabağımızda; ev yapımı reçel çeşitleri, marmelat, bal, tereyağ, zeytin çeşitleri, şarküteri ürünleri, domates, salatalık, yeşillikler, kuru ve taze meyveler ile birlikte ekmek sepeti ve Marisol Patisserie'den seçmeler; isteğe göre servis edilen yumurtalar... Yumurtalarımız el verdiği sürece çiftliğimizde yetiştirilen tavuklardan elde edilmektedir.

Öğle Yemeği

Gündoğan koyunun en güzel iskelelerinden birine sahip olan otelimizde À la carte öğle yemeği menüsü; salata, sandwich, burger, pizza ve et çeşitlerinden oluşmakta, isteyen misafirlerimize özel sandwichler hazırlanabilmektedir.

Akşam Yemeği

Gündoğan koyunun muhteşem manzarası eşliğinde sunulan À la carte akşam yemeği, snack menüsü, salata, hafif yemek çeşitleri, pizza ve et çeşitlerinden oluşmaktadır. Akşam sunduğu manzaranın keyfini iskele üzerinde kurulan akşam servisi ile misafirlerine unutulmaz hatıralar bırakmaktadır.

Zaman Aralığı:
  • 7.00 – 11.00